Lugansk Inform

Підлітки можуть все, навіть запустити свій власний бізнес! Не віриш? Тоді реєструйся на «Teenovation» і зможеш переконатись у цьому!

Підлітки можуть все, навіть запустити свій власний бізнес! Не віриш? Тоді реєструйся на «Teenovation» і зможеш переконатись у цьому!
169285 ПЕРЕГЛЯДІВ

Якщо ти хочеш дізнатись всі секрети підприємницької діяльності, опанувати бізнес-моделювання, зануритись з головою у менеджмент та маркетинг, відкрити світ фінансів і зробити фандрейзинг своєю суперсилою, то долучайся до «Teenovation».

Поки тебе від твоєї бізнес-мрії відділяє лише один крок — участь у «Teenovation»! Тож не зволікай!

«Teenovation» — 7-денний курс з підприємництва для активних та ініціативних підлітків українською та англійською мовами, покликаний дати знання та навички для побудови бізнесу від визначення ідеї до її втілення.

Учасники проєкту— підлітки, які навчаються у 8-10 класах, із мрією заснувати власний бізнес і бажанням цю мрію реалізувати в реальність.

Як? Через нестандартні методи!

Учасники зможуть занетворкатись із гуру бізнесу, дізнатись особисті лайфхаки від фахівців, отримати фідбек на свою бізнес-ідею та вдосконалити її, пройти навчання і стати ближчими до реалізації власного бізнесу!

І це ще далеко не все! Кожен учасник може взяти участь у пітчингу. Це крута можливість прокачати свої скіли і представити свій бізнес-проєкт. Все, як у реальному житті!

Детальніше про проєкт

Анкета для участі у проєкті

Якщо є питання, пиши Дар’ї Малевці (d.malevka@klitschkofoundation.org) або Дар’ї Шепетько (d.shepetko@klitschkofoundation.org)

Теги: Teenovation,менеджмент ,маркетинг,бізнес-моделювання,Підлітки,Дар’я Шепетько,Дар’я Малевца
Автор: admin.politica.com.ua